مشاوره و سفارش

انواع ماشین شارژی

ماشین شارژی یکی از وسایل مهیج برای کودکان می باشد که رانندگی با ماشین های واقعی را برای آن ها شبیه سازی می کند. این محصول دارای مدل های مختلفی چون سواری، شاسی بلند ، آفرود می باشد. شرکت کودک ران با عرضه تمامی این مدل ها در بازار توانسته امکان خرید بهترین مدل و مناسب ترین قیمت را برای مشتریان خود فراهم سازد.

انواع موتور شارژی

موتور شارژی از نمونه اسباب بازی های شارژی است که نسبت به ماشین شارژی از قیمت پایین تری برخوردار است. موتور شارژی ها در دسته بندی ، دو چرخ، سه چرخ و چهار چرخ هستند که با توجه به سایز بندی آنها و سن کودک می توان مدل مناسب را انتخاب نمود. در شرکت کودک ران می توان بهترین و مناسب ترین نوع موتور شارژی را با توجه به قیمت، سایز و کیفیت آن خریداری نمود.

انواع اسکوتر

رای خرید انواع ماشین شارژی دست دوم نیاز ضروری به شناخت مرکز عرضه و فروش این محصول در کشور است. در بازار خرید و فروش هر محصولی می توان نمونه های دست دوم را نیز یافت چرا که بعضی از افراد دارای روحیه ی تنوع طلبی هستند و میل به این را دارند که نمونه ی جدید هر وسیله ای که به بازار روانه می شوند نمونه ای از آن را سریعا تهیه نمایند به همین علت وسیله ی قبلی را که به آن نیازی ندارند را به فروش می رسانند به همین علت این وسیله که به عنوان وسیله ای استوک شناخته می شود با قیمت پایین تری نسبت به نمونه ی آک بند آن در بازار عرضه می شود. این نمونه از وسایل که ماشین شارژی ها را نیز شامل می شود در مراکز خاص خود به فروش می رسند که برای خرید آن بهتر است مرکز فروش آن را به طور کامل شناخت.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ماشین شارژی دخترانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین شارژی بزرگ-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین شارژی تک نفره-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین شارژی دونفره-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین شارژی چهار چرخ-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین شارژی آتش نشانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین شارژی شاسی بلند-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین شارژی پلیس-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین کنترلی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماشین کنترلی لسباب بازی-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسباب بازی ماشین-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی کودک ران فعالیت خود را به صورت گسترده از سال ۹۰ در زمینه ی واردات انواع ماشین شارژی و موتور شارژی آغاز نموده و اخیرا محصولاتی همچون انواع اسکوتر، اسکیت و دوچرخه را به محصولات خود اضافه کرده و هم اکنون به عنوان بزرگ ترین مرکز پخش این دسته از محصولات مشغول فعالیت است. شرکت کودک ران جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط خرید تک این محصولات را نیز فراهم ساخته است و با ارائه ی خدمات پس از فروش توانسته برای مشتریان رضایت خاطر را فراهم سازد. ارائه ی قیمت مناسب در کشور توسط شرکت کودک ران ، بهترین گزینه است تا مشتریان این مجموعه ی بازرگانی را جهت خرید انتخاب نمایند.

مدیر مجموعه کودک ران

سعیده شهریاری

Call Now Buttonتماس بگیرید